#pacjencipacjentom czyli przedświąteczne rozdawanie pierników!

To już 9 edycja przeświątecznej akcji #pacjencipacjentom, podczas której rozdajemy pierniczki w szpitalach. Pacjenci Klubu Pacjenta Onkocafe spotykają się na wspólne dekorowanie świątecznych pierniczków, żeby potem wręczyć je innym pacjentom, którzy okres przedświąteczny spędzają w szpitalach.

 

W tym roku odwiedziliśmy 4 szpitale:

- LUX MED Onkologia – Szamocka

- Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego

- Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

 - MSWiA Centrum Onkologii w Olsztynie

W każdym z tych miejsc rozdaliśmy iperniczki. Niektórzy z nas, pacjentów, sami przebywali właśnie w tych szpitalach, sami są pacjentami, którzy się tam leczyli. Ich przyjście ma dawać siłę i nadzieję tym, którzy są nadal w procesie leczenia i spędzają czas poza domem. Pacjenci przy okazji miłych rozmów, nie tylko na temat choroby, ale też o zbliżających się świętach, zostali dodatkowo wyposażeniu w ulotki edukacyjne.

Chcemy pokazać, że mimo tego, że spotykamy się z pacjentami w Fundacji, nie zapominamy o tych, którzy nie mogą do nas przyjść. Opowiadamy o naszych działaniach i zachęcamy do korzystania z nich, bo wiemy jak dużo wsparcia daje kontakt z innymi pacjentami. Tymi, którzy są w tej samej sytuacji lub już przeszły przez ten okres i mogą podzielić się swoim doświadczeniem.

Dziękujemy wszystkim placówkom za ugoszczenie. Bardzo cieszy nas Wasza otwartość i zaangażowanie.

 

Partnerem Kampanii jest firma AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o. o

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz