Klub Pacjenta daje nam masę satysfakcji. Czerpiemy ją z feedbacku, który dostajemy po każdych warsztatach. Tu bezpośrednio spotykamy się z efektami naszych codziennych starań - widzimy siłę międzypacjenckiego wsparcia, rozkwitające przyjaźnie, rodzące się pasje. To też kwestie bardziej przyziemne: zajęcia z fizjoterapeutą przynoszą ulgę w dolegliwościach będących skutkiem choroby i terapii onkologicznej, a konsultacje z psychoonkologiem pomagają przepracować trudne emocje. 
 
 
OPP.fw
 
 
Jesteśmy pewni, że Klub Pacjenta ma realny wpływ na proces zdrowienia i poprawę jakości życia naszych Podopiecznych, dlatego prosimy Was o przekazanie 1,5% Waszego podatku na działania OnkoCafe. Jak to zrobić? Podczas rocznego rozliczenia PIT wystarczy podać nr KRS 0000504682. Program >>>PITAX<<< do rozliczania PIT automatycznie wyliczy kwotę 1,5% podatku.
 
 
 
Minimalistyczny Szary Marka Wytyczne Prezentacja 10
 
 
Iwona:
-Wspólne przebywanie, wspieranie się, rozmowy są dla mnie bardzo ważne. To jest takie miejsce do którego przychodzę i wiem, że każda rzecz, którą powiem, każda emocja, każde wydarzenie zostaną zrozumiane. OnkoCafe stwarza taką przestrzeń do szczerości, otwartości, do po prostu bycia sobą w tym trudnym czasie […].
 
Basia:
-Mój kontakt z dziewczynami, które są w podobnej sytuacji jak ja daje mi to, że możemy swobodnie na ten temat porozmawiać, nie ma żadnych barier [..]. Miałam też przyjemność korzystać z porad psychoonkologa Fundacji, kiedy rzeczywiście mój świat troszkę zmienił azymut i myślę, że to było bardzo cenne spotkanie [..]. 
 
Ola:
-To, że możemy być w tym razem, nie jesteśmy z tym same jest naprawdę budujące. Warsztaty, które są w fundacji, warsztaty umiejętności kreatywnych, psychologiczne, warsztaty jogi i oddychania - tu mówimy o ważnych elementach życia, o tym, że kobieta ma teraz czas, żeby zadbać o siebie […] Fundacja wychodzi naprzeciw naszym potrzebom [...]. 
 
Tak o Klubie Pacjenta opowiadają nasze wspaniałe Podopieczne! Pełnych rozmów możecie posłuchać  >>>TU<<<.
 
Minimalistyczny Szary Marka Wytyczne Prezentacja 9
 
Każdego miesiąca publikujemy harmonogram zajęć w ramach Klubu Pacjenta. Można go znaleźć w zakładce >>>Programy dla Was<<< i na naszych fanpage’ach www.facebook.com/OnkoCafe, www.instagram.com/fundacjaonkocafe.
 
Chcesz nas wspierać, ale przekazujesz 1,5% na inne cele? Oto kilka możliwości:
 
  • nr konta Fundacji: PKO BP 59 1020 1068 0000 1002 0253 2166
 
Dziękujemy, że jesteście z nami! 
 
 

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz