Ho ho ho! Lubimy święta, kochamy pierniki, uwielbiamy wspólne spotkania. Dlatego mając w pamięci nasze dotychczasowe już trzy Mikołajkowe spotkanie Fakraczek pod hasłem "Ja pierniczę!" uznaliśmy, że to co dobre, trzeba powtarzać.

20171210 A

Dlatego w ramach Klubu Pacjenta Onkocafe w dniu 13 grudnia 2017 r. o godzinie 18.00 chcemy znów spotkać się z Wami, by wspólnie wznieść okrzyk JA PIERNICZĘ inaugurujący wielkie malowanie pierników 2017.Spotkanie ma charakter otwarty, a więc każdy pacjent onkologiczny, zarówno w trakcie, jak i po zakończonym leczeniu jest mile widziany.

Gdzie i jak?

Dom Kultury Śródmieście - Międzypokoleniowa Klubokawiarnia ul.Anielewicza 3/5 Warszawa

A jak to zrobić, by przyłączyć się do WMP 2017 (Wielkiego Malowania Pierników)? ;)

Po pierwsze, trzeba zgłosić swój udział klikając "wezmę udział" w tym wydarzeniu lub wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po drugie, każdy może przynieśc ze sobą:

  • pędzelki różnej wielkości
  • fartuszek, żeby się nie uPIERNICZYĆ (opcjonalnie)
  • ściereczkę, serwetki, chusteczki, wykałaczki – do ułatwienia sobie pracy

Po trzecie, jeśli masz możliwośc-przynieś ze sobą trochę niedekorowanych pierników.

Po czwarte: część pierników będzie można zabrać ze sobą do domu, a część zostanie rozdana przez nasze praktykantki-wolontariuszki psycholożki z Uniwersytetu SWPS -chorym w szpitalu onkologicznym.

Po piąte: Zabieramy ze sobą uśmiech i dobry humor. A przy malowaniu będziemy gadać, plotkować, śmiać się i żartować. Ale żadnego oPIERNICZANIA! ;) Każdy pracuje, maluje i się stara!

W tym roku po raz drugi pierniczkowe spotkanie wspiera firma Chlorella_PurellaFood budująca ideę zdrowego życia i prawidłowego odżywiania. PurellaFood to naturalne produkty spożywcze pochodzące wyłącznie z wyselekcjonowanych i certyfikowanych źródeł. Ich flagowym produktem jest superfood - Chlorella, słodkowodna alga nazywana często multiwitaminą natury. Bogata w minerały i witaminy naturalnie odkwasza i oczyszcza organizm usuwając z niego toksyny oraz wzmacnia układ immunologiczny.

Pomagają nam

stra.fw bayer magodent.fw advalue magodent.fw novartis fakraczki.fw osobyprywatne.fw crosfit               

Współpracujemy

pozdrowie.fw pkopd.fw pkopd.fw pkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwpkopd.fwaaa.fwalivia.fwfpzycie.fwinstytut.fwkidl.fwmagodent.fwrak n roll.fwb-life 

Zapisz